Android Telefonda Tema Nasıl Değiştirilir?

       
Android Telefonda Tema Nasıl Değiştirilir?
Android Telefonda Tema Nasıl Değiştirilir?

Android Telefonda Tema Nasıl Değiştirilir?

Android telefonunuza  telefonun standart temaları dışında değişik stillerde temalar yükleyebilirsiniz bunu yapmak için google play store'u kullanmanız gerekmektedir.

Telefonunuzda play store uygulamasına google hesabınız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra telefonunuzun marka ve modeline uygun olarak bir tema bulmanız gerekmektedir.

Uygun temayı bulup seçtikten sonra telefonunuza indirmelisiniz inen temayı telefonunuza yükledikten sonra kullanabilirsiniz.

Telefonda yüklü olan temaları değiştirmek için ise ayarlar da bulunan temalar  bölümünü açarak seçtiğiniz temayı telefonunuza uygulayabilirsiniz.

aramalar
-telefona tema yükleme
-telefonda tema değiştirme
-tema indirmeAndroid Telefonda Kullanılmayan Proğramlar Nasıl Silinir?

Telefonunuzda  kullanmadığınız gereksiz proğramların bulunması yada çeşitli sitelerde gezinirken farkına varmadan indirilen  proğramların telefonda bulunması ve arka planda
çalışması telefonunuzun yavaşlamasına neden olmaktadır bu proğramları  telefondan kaldırmak telefonunuzun hızlanmasına yardımcı olacaktır. 

Android telefondan bir proğramı kaldırmak için Ayarlar da bulunan uygulamalar bölümünü açmalısınız burada silmek istediğiniz proğramı seçerek kaldırmalısınız..

>>AYARLAR>>UYGULAMALAR>>UYGULAMA YÖNETİCİSİ>>PROĞRAM KALDIR


►Telefonun Şarjının Daha Fazla Gitmesi Nasıl Sağlanır ?Yorumlar

Yorum Gönderme

Popüler Yayınlar

Bumerang - Yazarkafe