Türkiye de İnternette En Çok Arananlar


Türkiye de İnternette En Çok Arananlar
Türkiye de İnternette En Çok Arananlar 

Türkiye de İnternette En Çok Arananlar 

Türkiye de internette en çok arananların başında yaygın bir şekilde kullanılan sosyal medya siteleri gelmektedir.Bunun dışındaki aramalarda ise insanların en çok merak ettikleri konular,insanların ihtiyaçlarını gidermek için kullandıkları alışveriş siteleri,şans oyunları siteleri,eğitim siteleri,haberler,spor,sağlık gibi toplumun genelini ilgilendiren konular aranmaktadır.

 1. Google        
 2. Facebook
 3. Youtube      
 4. Twitter
 5. İnstagram    
 6. E-Okul
 7. Haberler
 8. Hava Durumu
 9. Sahibinden
 10. Son Dakika
 11. Spor
 12. Gezi
 13. Uçak Bileti
 14. Döviz
 15. Şans Oyunları
 16. Film
 17. Video
 18. Gayrimenkul
 19. Downland
 20. Lig Puan Durumu
 21. Vergi Ödeme
 22. Gazete Manşetleri
 23. Çeviri
 24. Sağlık
 25. Moda

İş yeri Adresi Google Haritalara Nasıl Eklenir ?    

İşletmenizin adresini ve iletişim bilgilerini google haritalara ekleyerek müşterilerinizin ve işletmeniz hakkında bilgi almak isteyen kişilerin sizinle iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için işletmenizin bir posta adresi olması ve google işletme şartlarını taşıması gerekmektedir.

İşletmenizi google eklemek için , google hesabınız ile oturum açmanız gerekir eğer bir goolge hesabına sahipseniz  http://google.com/business adresine giderek Adres Ekle bölümüne adres bilgilerinizi girin ,google haritada adresinizi bulamazsa kendiniz harita üzerinde işletme yerinizi belirtin daha sonra açılan ekrandaki işletme adı,adres,telefon gibi bölümleri doldurun ve hizmet şartlarını kabul ederek onaylayın. Bu işlemleri yaptıktan sonra yaptığınız işlemi onaylayabilmeniz için adresinize  posta yoluyla bir kod gönderilecek  bunun için Posta Kartı Gönder diyerek işlemi tamamlamalısınız.

Posta yoluyla gönderilecek kodun size ulaşması bir iki hafta  sürecektir bu kodu girdiğiniz takdirde işlemleriniz aktif olacaktır.

Yorumlar

Yorum Gönderme

Popüler Yayınlar

Bumerang - Yazarkafe