Telefonda Gizli Arama Nasıl Yapılır?


Telefonda Gizli Arama Nasıl Yapılır?
Telefonda Gizli Arama Nasıl Yapılır?

Telefonda Gizli Arama Nasıl Yapılır?

Telefonda numaranızı gizleyerek birini aramanız için öncelikle aradığınız numaranın gizli numaraları engellememiş olması gerekir eğer aradığınız numara gizli aramayı
engellediyse numaranızı gizleyerek arama yapamazsınız.

Android telefonlarda gizli arama yapmak için Telefon arama ekranını açtıktan sonra sağ üst köşede bulunan Daha Fazla yazısına dokunarak Ayarlar bölümünü açmalısınız buranın içindeki Diğer Ayarları açarak Arayan Kimliğimi Göster deki seçeneklerden Numaramı Gizle seçeneğini seçmelisiniz, bu şekilde bütün aramalarınız numaranız görünmeden olacaktır.

Eğer bütün kişileri gizli olarak değilde sadece bazı kişileri gizli numaradan aramak istiyorsanız bütün operatörlerde geçerli olan arayacağınız numaranın önüne #31#05................ ekleyerek arama yapmalısınız . 


Telefon Rehberindeki Kişiler Hafıza Kartına Nasıl Taşınır ?


Telefon rehberinizdeki tüm kişi ve numaraları hafıza kartına kolay bir şekilde aktarabilirsiniz, bunun için öncelikle telefon rehberinde sağ üst köşede bulunan üç
nokta simgesi ile rehber ayarlarını açmalısınız daha sonra içe/dışa aktar bölümündeki kişileri dışa aktar seçeneğini kullanarak açılan ekrandan hafıza kartını seçip tüm kişi ve numaraları aktarabilirsiniz.

 >> KİŞİLER >> AYARLAR >> İÇE/DIŞA AKTAR >> SD KART


Yorumlar

Yorum Gönderme

Popüler Yayınlar

Bumerang - Yazarkafe