Yazıya link verme

Yazıya link verme

Sitenizde veya blogunuzdaki bir yazıya link vererek yazıya tıklayınca ziyaretçilerin link vermiş olduğunuz adrese yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.Ayrıca eklemiş olduğunuz
linke renk verebilir,linkin aynı sayfada yada yeni sayfada açılmasını sağlayabilirsiniz. Sitenizdeki yazılara link eklemek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.


 Yazıya link verme kodu 

Yukarıdaki kodu kullanarak kendi yazılarınıza link verebilirsiniz burada yapmanız gereken  "https://www.netbilgiler.net/" şeklinde olan link adresini ve NetBilgiler.Net şeklinde görünen yazıyı kendi yazı ve adresinizle değiştirmeniz gerekmektedir.

Eğer yazıya vermiş olduğunuz linkin aynı sayfada değilde yeni bir sayfada açılmasını istiyorsanız alttaki kodu kullanabilirsiniz Yazıya renkli link verme kodu 
Yazılarınıza renkli link eklemek için ise yukarıdaki koddan yararlanabilirsiniz yine aynı şekilde kod içerisindeki adres ve yazı kısmını kendi yazı ve adresinizle değiştirmelisiniz.

Yazı renklerini değiştirmek için ise alink= blue ve vlink= orange kısımlarındaki renkleri kendi isteğinize göre değiştirebilirsiniz. 

-alink kodu fare ile yazı üzerine gelince değişen link kodudur.
-vlink kodu ise fare ile yazıya tıklayınca değişen renk kodudur.

aramalar
-Yazıya link verme
-Yazıya link verme kodu
-Yazıya link ekleme
-Yazıya renkli link verme
-Sitede yazıya link ekleme

Yorumlar

Yorum Gönderme

Popüler Yayınlar

Bumerang - Yazarkafe